Jesteśmy na FB!
Ankieta
Jak oceniasz stronę?
Promotion
 
Strona Główna » Odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania

1. Jak dodać mp3 lub seta
Aby poprawie dodać utwór do naszej strony należy:
- Wysłać dany utwór na serwer www.krakenfiles.com dopisując w nazwie naszego utworu na końcu alias strony [www.newmp3.pl]
- Po wykonaniu upluoadu, kopiujemy nasz link do utworu i przechodzimy do zakładki Dodaj mp3 na naszym portalu.
- Uzupełniamy wymagane dane. Sprawdź przyciskiem "Znajdź podobne" czy nie ma już tego utworu już na stronie. W polu Link do mp3 z krakenfiles.com:  wklejamy nasz wcześniej skopiowany link z serwera krakenfiles.
- Klikamy "Wyślij"

2. Dlaczego moje mp3/set został usunięty?
Oto najczęstsze powodu usuwania utworów ze strony:
- mp3 zawierała obcy adres strony w nazwie pliku
- utwór znajduje już sie na stronie

3. Jak długo muszę czekać na akceptację mojej nadesłanej propozycji
Okres w jakim jest sprawdzany każdy utwór/set może trwać nawet do 24h od momentu pojawienia się w poczekalni.

4. Czy mogę zmienić nick na stronie
Zmiana nicku jest możliwa tylko w uzasadnionych sytuacjach. Jeżeli w takiej sytuacji się znalazłeś skontaktuj się z administracją poprzez prywatne wiadomości lub formularz kontaktowy podając w wiadomości nowy nick.

5. Jak mogę zostać uploaderem?
Uploaderem może zostać każdy kto ma chęci i min. 1h wolnego czasu dziennie a przede wszystkim osoba taka musi dodawać poprawnie utwory, być systematycznym w tym co robi i rozważny.

6. Link do mojej mp3 wygasł, jak mogę podmienić na działający
Jeżeli link stał się nie aktywny do twoje utworu, zgłoś go podając w wiadomości kontaktowe adres do nowego działającego linku.
Zgłaszamy mp3 klikając w przycisk "zgłoś błąd" бесплатно шаблоны dle 10 на сайте newtemplates.ru и скачать фильмы у нас на сайте есть скачать windows бесплатно бесплатно
  • pagerank checker
2020 © Copyright. Newmp3.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja portalu Newmp3.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczane przez użytkowników na portalu. Osoby zamieszczające utwory naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna. Na stronie Newmp3.pl nie są przechowywane żadne pliki muzyczne a jedynie linki i player zewnetrzych serwisów internetowych nie będących w żadnen sposób powiazane z Newmp3.pl. Jeżeli zauważyłeś piosenkę bądź seta który jest niezgodny z polskim lub zagranicznym prawem proszę zgłoś ją nam. W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności.