Witaj na portalu Newmp3.pl!

Heartbeat Festival 2020 - New Data


Kochane Heartbeatowiczki, Kochani Hearbeatowicze ❗️❗️

Chcielibyśmy mieć dla Was dzisiaj tylko dobre wiadomości. I napisać wam, że już tylko dwa miesiące dzielą nas od 10-tej, rocznicowej edycji Heartbeat Festival. Niestety, ze względu na wciąż obecny stan epidemii i wynikające z niego konsekwencje, nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
Nie znaczy to jednak, że poddajemy się i zawieszamy białą flagę. Będziemy walczyć o to, by znowu spotkać się na tym niezwykłym wydarzeniu w Trzciance. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia!

W momencie, gdy kwestia zdrowia - Waszego i Waszych najbliższych - staje się priorytetem, nie możemy pozwolić sobie na narażenie nikogo z Was. Jak już zapewne się domyślacie - tegoroczna edycja Heartbeat nie odbędzie się w pierwotnym terminie. To nie jest tylko kwestia rządowych rozporządzeń i ograniczeń. Decyzja ta podyktowana jest naszą troską o Wasze bezpieczeństwo. I naszym pragnieniem, byście z tego wspaniałego, tworzonego wspólnie eventu, zabierali do domów wyłącznie cudowne wspomnienia.

Naczelną ideą Heartbeat było zawsze niesienie pomocy tym, którzy są w potrzebie, dlatego już na samym początku uderzenia wirusa w nasz kraj przekazaliśmy 20 000 zł na zakup respiratora dla Szpitala Powiatowego w Trzciance. Ogłosiliśmy też zbiórkę na zrzutka.pl, na której jest już ponad 11 000 zł, za które uszyliśmy już prawie 12 tys. maseczek dla seniorów. Zakupiliśmy setki sprzętu ochronnego i dezynfekującego dla lokalnych służb medycznych i mundurowych. Dodatkowo przeznaczyliśmy 86 000 złotych na dezynfekcje jednostek publicznych, takich jak przedszkola i szkoły. Z dumą zawsze podkreślaliśmy i będziemy podkreślać, że jesteśmy muzycznym festiwalem charytatywnym!
Dzisiaj jednak sami znaleźliśmy się w sytuacji, w której potrzebujemy pomocy. 10-ta edycja Hearbeat miała być wydarzeniem, którego skala miała odpowiadać okrągłej rocznicy. Zostało już podpisanych wiele umów z artystami, dostawcami sprzętu i innymi osobami oraz instytucjami, których praca pozwoliłaby na spełnienie tego marzenia…

Teraz to wszystko zostanie zaprzepaszczone bez Waszego udziału. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą - jeśli nie musicie, nie dokonujcie zwrotu już zakupionych biletów na czerwcowy Heartbeat Festival i dołączcie do akcji #zatrzymajbilet. Wasza decyzja pozwoli nam nie tylko kontynuować działalność, ale zwyczajnie przetrwać. W zamian dla każdej i każdego z Was będzie czekać coś ekstra, gdy będziemy mogli w końcu wystartować. Bo dobra wiadomość jest taka, że dysponujemy już dogodnym dla przełożenia Heartbeat terminem!

Wstępnie możemy Was poinformować, że chcemy aby festiwal odbył się w dniach 4-5 września tego roku. Tak - tego roku! Jeśli to okaże się niemożliwe, ze względu na wciąż obowiązujące restrykcje, kolejnym możliwym terminem będzie 25-27 czerwca 2021 roku. Dołożymy przez ten czas jak największych starań, by line-up pozostał w 100% ten sam, a Was czekała jeszcze większa zabawa, niż się tego spodziewaliście. Jesteśmy w końcu jedną wielką, fantastyczną rodziną #Heartbeatfamily, a o tak bliskich sobie ludzi dba się jak najlepiej! Na znak naszej solidarności wkrótce przedstawimy Wam kolejnych dwóch artystów, którzy zasilą Line up naszego festiwalu !

Tymczasem dbajcie o siebie, stosujcie się do ograniczeń i bądźcie cierpliwi. Dobre dni w końcu nadejdą i będziemy mogli spotkać się wszyscy razem, łącząc bicia naszych serc na wyjątkowej, 10-tej edycji Hearbeat Festival!

Oświadczenie wydane na: ​​Heartbeat Festival FanPage​​​​​​Tagi:

Poprzedni Artykuł
Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarzy (0)

Napisz Komentarz


odśwież, jeżeli nie widzisz kodu


Słuchaj nas 24/7!

Jesteśmy na FB!Zasubskrybuj nasz kanał na YT!

Top 5

Sanah, Vito Bambino - Ale Jazz!

Newmp3 6-02-2021, 17:12    7 619   

Dr. Alban ft. Popek - It's My Life (2020)

Newmp3 14-09-2020, 22:28    3 070   

VINAI x Le Pedre - I Was Made

XxBarsxX 12-12-2020, 11:55    2 454   

VINAI - Rise Up feat. Vamero (Extended Mix)

Newmp3 3-05-2020, 13:14    2 326   

ATB & Topic & A7S - Your Love (9PM)

XxBarsxX 15-01-2021, 00:52    2 128   

Promujemy