Witaj na portalu Newmp3.pl!

Instytut Festival 2020 Music & Art ogłasza pierwszych artystów


Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów muzycznych i wizualnych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji.

19 i 20 czerwca 2020 r. w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłym roku o najlepsze doznania wizualne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Tymczasem prezentujemy pierwszych artystów, którzy wypełnią przestrzeń muzyczną:
 
 
AMELIE LENS (BE)
ABU ZEINAH (PL)
ANGELO MIKE (PL)
ANTIGONE (FR)
BLAZEJ MALINOWSKI live (PL/DE)
SHDW & OBSCURE SHAPE live (DE)
JUSTINE PERRY (FR/DE)
MAL (PL)
REGAL (ES)
UNDER BLACK HELMET (LT)
VTSS (PL/DE)
 
Tegoroczny line up jest kolejnym wyzwaniem stworzenia różnorodnych doznań i zaprezentowania szerokiego spektrum muzyki elektronicznej. Jak co roku chcemy promować najciekawsze brzmienia elektroniczne nie tylko ze świata ale także z naszego rodzimego podwórka. Oprócz doskonale znanej fanom muzyki elektronicznej energetycznej bomby- Amelie Lens, na festiwalu zaprezentują się wyjątkowi polscy i zagraniczni artyści, którzy zyskali już zaszczytne miejsca w muzycznym świecie.Bilety na Instytut Festival 2020 Music & Art. dostępne sa na stronie https://www.technoinstytut.pl/tickets oraz za pośrednictwem autoryzowanych bileterii:

Going: https://instytut.goingapp.pl/
Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/en/festiwale/instytut-festival-2020-nowy-dwor-mazowieck-8791/
eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/instytut-festival/
Festicket https://www.festicket.com/festivals/instytut-festival/
Resident Advisor: https://www.residentadvisor.net/events/1353572
 
Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi i bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów  oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza.
Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2020 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.
 
Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Tworzymy wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń i barwną społeczność, która jest nieodłączną częścią każdego wydarzenia. Instytut Festival Music & Art to 48 godzin doświadczania muzyki i sztuki, to miejsce które na dwa dni staje się tętniącym życiem miasteczkiem festiwalowym. To ogromna rodzina którą łączy jedna idea- miłość i pasja wyrażona w muzyce. Bez podziałów, bez uprzedzeń, bez nienawiści.
 
Więcej informacji:

https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut

Źródło: ​https://cubestage.pl​​​Tagi:

Poprzedni Artykuł
Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarzy (0)

Napisz Komentarz


odśwież, jeżeli nie widzisz kodu


Słuchaj nas 24/7!

Jesteśmy na FB!Zasubskrybuj nasz kanał na YT!

Top 5

Sanah, Vito Bambino - Ale Jazz!

Newmp3 6-02-2021, 17:12    7 619   

Dr. Alban ft. Popek - It's My Life (2020)

Newmp3 14-09-2020, 22:28    3 070   

VINAI x Le Pedre - I Was Made

XxBarsxX 12-12-2020, 11:55    2 454   

VINAI - Rise Up feat. Vamero (Extended Mix)

Newmp3 3-05-2020, 13:14    2 326   

ATB & Topic & A7S - Your Love (9PM)

XxBarsxX 15-01-2021, 00:52    2 128   

Promujemy